4PK Kaleidoscope Squishmallows Colouring Book Street Style 8Y+
or 4 payments of $10.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Kaleidoscope Squishmallows Colouring Book Street Style 8Y+
Dive into the vibrant world of the Squish Squad with this Street Style Colouring Book. With 32 pages of colouring fun, it’s the perfect way to spend a few hours with your favourite Squishmallows! What are you waiting for? Time to Squad Up!
Key Features:
32 colouring pages featuring a variety of Squishmallows!
ISBN: 9781488960635
Publisher: Hinkler
Dimensions Approx:
276x216x7 mm
Includes:
4 x Kaleidoscope Squishmallows Colouring Book Street Style 8Y+
(HST02221_4PK)
Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9781488960635 |
| Brand | KALEIDOSCOPE |
| Shipping Weight | 1.0400kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.001155000m3 |
| Type | Colouring Book |
