8PK Companion 650ml Ice Travel Cooler Brick Slim Large 31x21cm - Blue
or 4 payments of $19.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK Companion 650ml Ice Travel Cooler Brick Slim Large 31x21cm - Blue
The slim design allows for optimum space in your cooler without taking up too much space. It is reusable and keeps your food and drink colder and fresher for longer. Features: Capacity: 650ml Dimensions: 31.4 x 21.4 x 1.5 cm
Includes:
8 x Ice Bricks
(10000101_8PK)
12 Months
| Model # | 10000101 |
| Barcode # | 9320531080366 |
| Brand | COMPANION |
| Shipping Weight | 6.8000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.008064000m3 |
| Type | Ice Pack |
