12x 3pc Colgate Toothbrush 360 Advanced Optic White Soft Assorted Colours
or 4 payments of $22.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Enhance your daily oral care routine with the Colgate 3pc Toothbrush 360 Advanced Optic White. Designed for effective cleaning and gum protection, this toothbrush combines style and functionality to deliver a superior brushing experience.
Key Features:
- Design: 360-degree brushing for comprehensive cleaning
- Bristles: Soft bristles gentle on gums and teeth
- Color: Assorted colours for a fun and personalised touch
- Suitability: Suitable for daily use
- Package: Includes three toothbrushes
Specifications:
- Brand: Colgate
- Product Name: 3pc Colgate Toothbrush 360 Advanced Optic White Assorted Colours Soft
- Design: 360-degree cleaning
- Bristle Type: Soft
- Colour: Assorted
- Number in Pack: 3
Includes:
12 x 3pc Toothbrush Set
Please Note:
Please Note: This listing is available in different colours/designs - It will be selected at random. Design/Colour may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(CHW-61020710_12PK)
| Model # | CHW-61020710_12PK |
| Barcode # | 8850006943861 |
| Brand | COLGATE |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Type | Regular Toothbrush |
