Couture Kingdom ECC Sanrio Hello Kitty Head Enamel Earrings 12mm - Silver
or 4 payments of $8.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Couture Kingdom ECC Sanrio Hello Kitty Head Enamel Earrings 12mm - Silver
Get ready to add some cuteness to your day with our Hello Kitty Stud Earrings! These adorable enamel earrings are perfect for any fan of Hello Kitty, adding the perfect touch of charm to any look. Show off your playful and quirky style with these must-have earrings.
Features
- Stainless steel, high shine finish with enamel
- Hypoallergenic earring posts for pierced ears
- Earring length 12mm
- Includes earring card
Includes:
1 x Stud Earrings
(HE001)
12 Months
| Model # | HE001 |
| Barcode # | 9352777025788 |
| Brand | COUTURE KINGDOM |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000006000m3 |
| Type | Stud Earrings |
