2PK Pawzcity 21cm Interactive Rope Ball w/ Loop Cat/Dog Toy - Taro
or 4 payments of $7.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
2 x Pawzcity 21cm Interactive Rope Ball w/ Loop Cat/Dog Toy - Taro
Inspired by ice creams in the summertime, a rope ball toy made of exceptional colors of PAWZCITY original design. A neon color combination doubles happiness in your daily game time.
Key Features / Specifications
For dog training, fetch, tug of war play (not suggest for chewing)
Made of polyester fiber which is soft and durable
Dimensions Approx.
20 x 5 x 5cm - Packaging Size Approx
Includes
2 x Pawzcity Dog Toy
(PAWZ-IRBWL-T_2PK)
Standard Consumer Warranty
| Model # | PAWZ-IRBWL-T |
| Barcode # | 6973462160886 |
| Brand | PAWZCITY |
| Shipping Weight | 0.3200kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Type | Rope/Tug Toy |
