6pk Trolls 27x19cm Jigsaw Puzzle 6-in-1 Kids/Children Toy 3y+
or 4 payments of $6.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6pk Trolls 27x19cm Jigsaw Puzzle 6-in-1 Kids/Children Toy 3y+
This amazing value Trolls: Band Together Puzzle Pack will keep any little Trolls fan busy for hours! Featuring 6 puzzles splashed with the colourful characters from the new movie, this carry pack consists of 2 x 35pce puzzles, 2 x 40pce puzzles and 2 x 48pce puzzles for a variety of skill levels. Each puzzle measures 27.5cm x 19.5cm. Suitable for ages 3 and up.
Key Features
Exciting Trolls Puzzle Pack for Hours of Fun!
Colorful Characters in a Travel-Friendly Pack!
Variety of Skill Levels for Different Ages!
Age Restriction
Suitable for children 3+
Dimensions Approx.
27x19cm
Includes
1 x 6pk Trolls 27x19cm Jigsaw Puzzle 6-in-1 Kids/Children Toy 3y+
Please note packaging may vary
(MJ-20233)
Standard Consumer Warranty
| Model # | 20233 |
| Barcode # | 9317762202339 |
| Brand | TROLLS |
| Shipping Weight | 0.5700kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Type | Jigsaw |
