6pc Lynx Ice Chill Antiperspirant/Deodorant Spray 165ml/97g
or 4 payments of $7.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6pc Lynx Ice Chill Antiperspirant/Deodorant Spray 165ml Dimensions Approx.
Lynx ice chill antiperspirant body spray leaves you messing of frozen mint and lemon. A spray deodorant that stops sweat before it has a chance to happen. Unlike some other men's spray deodorant, this deodorant spray keeps you dry for 48 hours.
5 x 5 x 14.8 cm - 165ml/97g Product
Includes
1 x 6pc Lynx Ice Chill Antiperspirant/Deodorant Spray 165ml
(9300830055418)
| Model # | 9300830055418 |
| Barcode # | 9300830055616 |
| Brand | LYNX |
| Shipping Weight | 0.8400kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.002523000m3 |
| Type | Antiperspirant |
