6PK Tresemme 675ml Radiant Colour Hair Care Conditioner
or 4 payments of $9.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Tresemme 675ml Radiant Colour Hair Care Conditioner
Say goodbye to dull, fading color with Tresemme Conditioner Radiant Colour. This conditioner is specially formulated to protect and enhance your hair color, leaving it vibrant and radiant for longer.
With its unique blend of ingredients, it deeply nourishes and moisturizes your hair, leaving it soft and smooth to the touch. Not only will your color last longer, but your hair will also have a beautiful shine that turns heads.
Trust Tresemme to keep your color looking salon-fresh and vibrant every day!
Features:
- Protects color vibrancy
- Leaves hair feeling smooth and soft
- Enhances shine and radiance
- Deeply nourishes and moisturizes hair
Volume: 675ml
Includes:
6 x Tresemme 675ml Radiant Colour Hair Care Conditioners
Please Note: Packaging may vary
(68553530_6PK)
12 Months
| Model # | 68553530 |
| Barcode # | 9300830064380 |
| Brand | TRESemme |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |
| Type | Conditioner |
