Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
BYS 12g Sunkiss Eyeshadow Palette - 12 Shades
Featuring 12 highly pigmented natural and punchy shades in matte and shimmer finishes. Formulated with skin-loving ingredient Mica to help leave a silky-smooth finish on lids. Housed in a beautiful, sunset inspired embossed tin with bonus sponge and brush applicator, plus a full-length mirror.
Ingredients
N/A
Includes
1 x BYS 12g Sunkiss Eyeshadow Palette - 12 Shades
Please note actual colour may vary due to monitor display.
(CO-ESOSKS)
| Model # | CO-ESOSKS |
| Barcode # | 9313880571333 |
| Brand | BYS |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002800000m3 |
| Type | Palette |
