Jeff Banks Mens Formal/Casual Genuine Leather Wallet - Black
or 4 payments of $22.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Jeff Banks Mens Formal/Casual Genuine Leather Wallet - Black
This genuine leather Wallet by Jeff Banks offers modern sartorial flair and identity.
Features:
- Stylish black design for a sleek look.
- Multiple card slots for organized storage.
- Durable material for long-lasting use.
Dimensions Approx:
13cm x 10.5cm x4cm depth
Includes:
1 x Jeff Banks Mens Formal/Casual Genuine Leather Wallet - Black
(JBWAS2412-BK)
Standard Consumer Warranty
| Model # | 9332117373977 |
| Barcode # | 9332117373977 |
| Brand | JEFF BANKS |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000682000m3 |
| Type | Wallet |
