Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Mega Warheads Showbag
Showbag Contains:
12 X 3.2G Mega Warheads Assorted
1 X 28G Warheads Candy
1 X 20Ml Warheads Sour Spray Candy
2 X 15G Warheads Sour Bombs
1 X 15G Warheads Jelly Beans
1 X 9G Warheads Pucker Pack
2 X 8G Warheads Lollipops
2 X 6G Warheads Colossal
Please Note: Candies flavour are assorted and subject to change due to season & availability
(16675)
Standard Consumer Warranty
| Model # | 16675 |
| Brand | WARHEADS |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.001408000m3 |
| Type | N/A |
