3PK Filthy Sentiments F*ck Off To Your New Job Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments F*ck Off To Your New Job Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate a coworker's new job with a touch of humor and sass with the Filthy Sentiments F*ck Off To Your New Job card. This 14x14 cm card features a bold and cheeky design that is sure to bring a smile to their face. The card comes with a matching envelope, making it easy to send well wishes in style. Perfect for the office joker or anyone who appreciates a bit of profanity with their congratulations. Let them know you're happy for their new adventure with a card that is sure to stand out from the rest.Includes:
3 x Cards
(FS488_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS488 |
| Barcode # | 5060522346579 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
