3PK Filthy Sentiments Get Well Soon Attention Seeking Twat Card 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Get Well Soon Attention Seeking Twat Card 14x14cm
Brighten up someone's day with the Filthy Sentiments Get Well Soon Attention Seeking Twat Card. This 14x14cm card is perfect for sending a humorous and cheeky message to a friend or loved one who is feeling under the weather. The bold and eye-catching design is sure to bring a smile to their face and let them know you are thinking of them during their recovery. Whether it's a friend with a twisted sense of humor or a family member who needs a good laugh, this card is the perfect way to show you care and bring a little bit of sunshine into their day.Includes:
3 x Cards
(FS150_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS150 |
| Barcode # | 5060522340119 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
