3PK Filthy Sentiments Happy Birthday Bl*wjob Scratch Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Happy Birthday Bl*wjob Scratch Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate a special occasion with a provocative twist using the Filthy Sentiments Happy Birthday Blowjob Scratch Card. Measuring 14x14cm, this cheeky and unique card features a risqué design that is sure to make the recipient blush. Simply scratch off to reveal a hidden message that is guaranteed to bring a smile to their face. This card comes with an envelope for easy gifting and is perfect for those with a naughty sense of humor. Surprise your loved one on their birthday with this playful and unforgettable card that will surely make them feel extra special.Includes:
3 x Cards
(FS188_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS188 |
| Barcode # | 5060522342809 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
