3PK Filthy Sentiments Holy F*ck You're 18 Foil Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Holy F*ck You're 18 Foil Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate a special milestone with the Filthy Sentiments Holy F*ck You're 18 foil card. This bold and humorous card features a shiny foil design that adds a touch of glamour to the occasion. Measuring 14x14cm, the card is the perfect size to make a statement. Paired with a matching envelope for easy gifting, this card is sure to bring a smile to any 18-year-old's face. Whether it's for a birthday or another special event, this card is a fun and cheeky way to show your appreciation for the special person in your life.Includes:
3 x Cards
(FS802_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS802 |
| Barcode # | 5060522346746 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
