3PK Filthy Sentiments Mentally On Par w/ A Squid Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Mentally On Par w/ A Squid Card w/ Envelope 14x14cm
The Filthy Sentiments Mentally On Par w/ A Squid Card is a quirky and humorous way to send a special message to a friend or loved one. This unique card features a playful design of a squid, with a funny sentiment that is sure to bring a smile to the recipient's face. The card measures 14x14cm and comes with a matching envelope for easy mailing. Whether it's for a birthday, anniversary, or just to say hello, this card is the perfect way to show someone you care with a touch of lighthearted humor.Includes:
3 x Cards
(FS657_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS657 |
| Barcode # | 5060522346616 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
