3PK Filthy Sentiments Poo Machine Baby w/ Googly Eyes Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Poo Machine Baby w/ Googly Eyes Card w/ Envelope 14x14cm
The Filthy Sentiments Poo Machine Baby w/ Googly Eyes Card w/ Envelope is a hilarious and cheeky greeting card designed to bring a smile to anyone's face. Measuring 14x14cm, this card features a cute baby with a whimsical poo machine contraption and googly eyes for added fun. The card comes with a matching envelope for easy sending to friends, family, or coworkers. Perfect for any occasion where a touch of humor is needed, this card is sure to stand out and make a memorable impression. Whether for a birthday, baby shower, or just because, this card is guaranteed to bring a giggle.Includes:
3 x Cards
(FS479_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS479 |
| Barcode # | 5060522345329 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
