3PK Filthy Sentiments Sorry I Forgot Your Birthday Card w/ Envelope 14x14cm
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Sorry I Forgot Your Birthday Card w/ Envelope 14x14cm
Celebrate birthdays in style with the Filthy Sentiments Sorry I Forgot Your Birthday Card. This 14x14cm card comes with a matching envelope, making it easy to send your belated well wishes to a loved one. The humorous design by Filthy Sentiments features playful, colorful illustrations and a cheeky message to convey your apology for missing the special day. Whether you're looking to add a touch of humor to the birthday celebration or simply want to make amends for forgetting, this card is the perfect choice. Show that you care with this fun and light-hearted card from Filthy Sentiments.Includes:
3 x Cards
(FS172_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS172 |
| Barcode # | 5060522342823 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.470m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001081000m3 |
| Type | Greeting Card |
