3PK Filthy Sentiments Sorry You're Home Alone Card w/ Envelope A5
or 4 payments of $8.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Filthy Sentiments Sorry You're Home Alone Card w/ Envelope A5
Surprise your loved one with the Filthy Sentiments Sorry You're Home Alone Card! This cheeky and humorous card is perfect for sending a playful message to someone who is spending a night in by themselves. The A5-sized card features a bold and eye-catching design, with the words "Sorry You're Home Alone" emblazoned in large letters. The card comes with a coordinating envelope for easy gifting. Whether you want to brighten someone's day or simply make them laugh, this card is sure to bring a smile to their face. Make your loved one's night in a little bit brighter with this fun and lighthearted card.Includes:
3 x Cards
(FS1156_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Cards
| Model # | FS1156 |
| Barcode # | 5060522346661 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.001584000m3 |
| Type | Greeting Card |
