3PK Funtime Funfingers Curling Kids/Children Party Game Toy 3y+
or 4 payments of $8.74 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Funtime Funfingers Curling Kids/Children Party Game Toy 3y+
Funtime Funfingers Curling Kids Party Game Toy is the perfect entertainment choice for children ages 3 and up. This fun and interactive game allows kids to test their skills and coordination while having a blast with friends. The game features colorful curling stones that are easy to grip and push along the play area. Children will enjoy hours of fun as they compete to see who can slide their stone closest to the target. Funtime Funfingers Curling Kids Party Game Toy is a great way to promote friendly competition and teamwork, making it a must-have addition to any child's toy collection.Includes:
3 x Curling Toy Games
(FU7520_3PK)
Standard Consumer Warranty
3 x Curling Toy Games
| Model # | FU7520 |
| Barcode # | 5023664002369 |
| Brand | FUNTIME |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.001067000m3 |
| Type | Board Game |
