3PK LVD 13x13cm Led Glass Round Mosaic Mixed Home Decor
or 4 payments of $14.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK LVD 13x13cm Led Glass Round Mosaic Mixed Home Decor
Create a warm and inviting atmosphere in any space with the Votive Round Mosaic Mixed candle holder. This dazzling piece features a 12.5x12.5x9.5 cm handcrafted glass construction, showcasing a medley of reflective mosaic pieces that cast a soft, dappled light when a candle is lit inside. Ideal for setting a mood or as a decorative centerpiece, this votive holder's captivating design is sure to attract customers looking for that perfect blend of elegance and charm.
Material: LED,glass
Size Approx: 12.5x12.5x10cm
Disclaimer: this item is handcrafted so variations in finish will occur. This is not considered a fault.
Includes:
3 x Candles
(SX5031-1_3PK)
Standard Consumer Warranty
| Model # | SX5031-1 |
| Barcode # | 9352166221777 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 1.3500kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.004688000m3 |
| Type | Candle Holder |
