3PK Soda Press Co Organic Kombucha Concentrate - Passionfruit & Mandarin
or 4 payments of $9.99 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Passionfruit & Mandarin Kombucha Concentrate is the ultimate combination of sweet and tart; exotic passionfruit and soft tones of mandarin.
- Makes 12 drinks - Keep in fridge after opening.
- Over 1 Billion Live Probiotics per serve.
- This product is certified organic! No Stevia, Nothing Artificial, Gluten Free, Non-GMO, and Vegan.
- Use in cocktails, mocktails and mixers.
- After opening put in fridge - Will last for 3 months.
Includes:
3x Soda Press Co Organic Kombucha Concentrate - Passionfruit & Mandarin
(1024811610_3PK)
| Model # | 190030 |
| Barcode # | 9421027190030 |
| Brand | SODASTREAM |
| Shipping Weight | 2.3400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.003648000m3 |
| Type | Soda Syrup |
