3PK Urban Ceramic Bow Handbag Vessel Home Decor Vase 12x10cm Pink
or 4 payments of $11.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3PK Urban Ceramic Bow Handbag Vessel Home Decor Vase 12x10cm Pink
The Bow Handbag Vessel in a lovely pink hue is a stylish and functional accessory perfect for any occasion. Measuring 10cm in height and 12x10x6cm in dimensions, this compact bag offers ample space for essentials. Crafted with attention to detail, it features a charming bow design that adds a touch of elegance. Whether you're heading out for a casual day or a chic evening, this versatile handbag will elevate your ensemble and make a fashion statement.
Colour:
Pink
Material:
Ceramic
Includes:
3 x Vases
(UH206259_3PK)
12 Months
| Model # | UH206259 |
| Barcode # | 9345274018902 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002160000m3 |
| Type | Vase |
