3pc Powder Coated Metal Duck Tall Red Beak Set Assorted
or 4 payments of $18.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
3pc Powder Coated Metal Duck Tall Red Beak Set Assorted
Enhance your garden or indoor space with the charming 3pc Duck Tall Red Beak Set. This delightful assortment features two sets of three ducks—one in sleek black and the other in pristine white, both accented with vibrant red beaks. Crafted from durable powder-coated metal, these whimsical decorations come in three sizes: large (16x13x61.5cm), medium (10x10x49cm), and small (9x8x37.5cm). Perfect for adding a playful touch to any setting, they make a wonderfully unique gift or decor piece.
Includes: Please Note: This listing is available in different colours/designs - It will be selected at random. Design/Colour may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
1 x 3pc Duck Decor
(29669)
12 Months
| Model # | 29669 |
| Barcode # | 9337761029669 |
| Brand | A.FRESCO |
| Shipping Weight | 2.1000kg |
| Shipping Width | 0.640m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.026400000m3 |
| Type | Decor |
