4PK Razoo Microphone w/ Light & Music 20cm Assorted 26x15cm 3+
or 4 payments of $9.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4 x Razoo Microphone W Light And Music 20cm Assorted 26x15cm
The Razoo Microphone with Light and Music is a fun and interactive toy designed for kids, measuring 20 cm in height and available in two vibrant colors. Featuring built-in lights and musical capabilities, this microphone encourages creativity and play, allowing children to sing along to their favorite tunes or create their own performances. Packaged in dimensions of 26 x 15 cm, it's perfect for gifting, parties, or playtime entertainment.
Key Features
Colour
PINK
Material
PLASTIC
Dimensions Approx.
16 x 4 x 25cm - Product Size
Includes
4 x Razoo Microphone W Light And Music 20cm Assorted 26x15cm
(TY7105_4PK)
12 month Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9352149343199 |
| Brand | RAZOO |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Type | Musical Toy |
