4PK Urban Bow Hanging Christmas Tree Decoration Ornament 14cm Red
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Bow Hanging Christmas Tree Decoration Ornament 14cm Red
Elevate your holiday decor with our Urban Bow Hanging Christmas Tree Decoration Ornament. Measuring 14cm, this vibrant red ornament is designed to add a modern touch to your festive display. Crafted with a stylish bow design, it beautifully captures the essence of the season while offering a chic accent to your tree. Perfect for adding a splash of color, this ornament is an ideal choice for both traditional and contemporary holiday themes. Spread joy and style this Christmas!
Colour:
Red (Red)
Material:
PVC
Includes:
4 x Decorations
(UC580225_4PK)
12 Months
| Model # | UC580225 |
| Barcode # | 9345274015451 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.002352000m3 |
| Type | Decorative Ornament |
