4PK Urban Cat with Tree Resin Hanging Christmas Decoration 8cm Natural/Sage
or 4 payments of $13.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Cat with Tree Resin Hanging Christmas Decoration 8cm Natural/Sage
Add a touch of rustic charm to your holiday decor with the Urban Cat Tree Resin Hanging Christmas Decoration. Measuring 8cm, this enchanting ornament features a beautifully crafted cat design in natural and sage tones, perfect for cat lovers. Made from durable tree resin, it captures the spirit of the season while bringing a cozy, earthy feel to your tree. Hang it among your festive favorites or give it as a thoughtful gift to someone special.
Colour:
Natural Sage (Pink)
Material:
Resin
Includes:
4 x Decorations
(UC573328_4PK)
12 Months
| Model # | UC573328 |
| Barcode # | 9345274016069 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000768000m3 |
| Type | Decorative Ornament |
