4PK Urban Elf Boy/Girl Hanging Christmas Decor 20cm Red/White/Green Assorted
or 4 payments of $10.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Elf Boy/Girl Hanging Christmas Decor 20cm Red/White/Green Assorted
Add a festive touch to your holiday décor with this charming Urban Elf Boy/Girl Hanging Christmas Decoration. Measuring 20cm, these delightful ornaments come in assorted designs featuring vibrant red, white, and green colors. Each elf is intricately crafted, showcasing whimsical details that bring the spirit of Christmas to life. Perfect for hanging on your tree or adorning your home, these enchanting decorations will spread joy and cheer to all who see them this holiday season.
Colour:
Red, White Green (Red)
Material:
Fabric
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC571144_4PK)
12 Months
| Model # | UC571144 |
| Barcode # | 9345274016694 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Type | Decorative Ornament |
