4PK Urban Playful Christmas Cats Fabric Hanging Decor 10cm Grey/Orange Assorted
or 4 payments of $13.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Playful Christmas Cats Fabric Hanging Decor 10cm Grey/Orange Assorted
Add a whimsical touch to your holiday decor with our Urban Playful Christmas Cats Fabric Hanging Decoration. Measuring 10cm, these delightful ornaments feature charming feline designs in a vibrant grey and orange color palette. Each assorted piece showcases playful cats in festive settings, perfect for brightening up your Christmas tree or home. Made from high-quality fabric, they are durable and lightweight, making them easy to hang. Bring cheer and a dash of fun to your celebrations with these adorable ornaments!
Colour:
Grey Orange (Red)
Material:
80% wool felt, 20% polyester fibre fill
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC568107_4PK)
12 Months
| Model # | UC568107 |
| Barcode # | 9345274014447 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
