4PK Urban Round Christmas Cats Fabric Hanging Decor 11cm White/Brown Assorted
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Urban Round Christmas Cats Fabric Hanging Decor 11cm White/Brown Assorted
Add a whimsical touch to your holiday décor with our Urban Round Christmas Cats Fabric Hanging Decoration. Measuring 11cm, these assorted ornaments feature charming illustrations of adorable cats in a cozy, festive setting. Crafted from soft fabric, they showcase a delightful blend of white and brown tones, perfect for complementing any Christmas theme. Hang them on your tree, mantle, or throughout your home to spread seasonal cheer and bring a smile to cat lovers of all ages!
Colour:
White Brown (Orange)
Material:
80% wool felt, 20% polyester fibre fill
Includes:
4 x Decorations
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice. Design/Colour may differ from those pictured.
(UC568106_4PK)
12 Months
| Model # | UC568106 |
| Barcode # | 9345274014430 |
| Brand | URBAN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001452000m3 |
| Type | Decorative Ornament |
