4PK Zuru 5 Surprise NBA Ballers S2 Mini Figurines Toys - Assorted 3y+
or 4 payments of $17.49 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4PK Zuru 5 Surprise NBA Ballers S2 Mini Figurines Toys - Assorted 3y+
Draft, trade and collect with 5 Surprise NBA Ballers. Score a slam dunk in every capsule.
Each capsule includes 1 of NBAs elite players including rare figurines that are frozen in epic game time celebrations! If the game goes your way, you might find an ultra-rarecity edition figurine!
Each figurine comes complete with a player poster and miniature basket ball as well as 2 epic surprises. Will you unbox the hoop and launcher or ultra-rare golden trophy? There are 30+ Ballers to collect, get ballin' now to collect them all!
Includes:
4 x Mystery Toys
Please Note: This listing is available in different colours/designs - your pack's items will be selected at random. Your pack may consist of just one colour/design or mixed colours/designs. Colours/designs may change without notice.
(AZT77678GQ9_4PK)
12 Months
| Model # | AZT77678GQ9 |
| Barcode # | 193052077837 |
| Brand | ZURU |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003430000m3 |
| Type | Mystery Toy |
