4pc Disguise Nintendo Mario Costume Hat/Gloves/Moustache Accessory Set Adult
or 4 payments of $12.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4pc Disguise Nintendo Mario Costume Hat/Gloves/Moustache Accessory Set Adult
Whether it's Halloween, birthday parties, or even a fun filled night, disguise is good for everything!
Grab your own t-shirt and pants and dress up in your favourite Super Mario Character with this simple and quick Mario kit.
Product includes: Hat, pair of gloves and self-adhesive faux mustache.
Includes:
1 x Accessory
(73790)
12 Months
| Model # | 73790 |
| Barcode # | 39897737904 |
| Brand | DISGUISE |
| Shipping Weight | 0.3900kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002489000m3 |
| Type | Costumes |
