4pc Elle Facial Essentials Kit w/ Clear Cosmetic Case 17x22cm Pink
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4pc Elle Facial Essentials Kit w/ Clear Cosmetic Case 17x22cm Pink
Facial Kit – 4pcs - Introducing ELLE’s latest beauty collection, this ultimate spa set is an ideal gift for any pamper seeker. It includes the following:
• Cloud headband & matching wristbands
• Re-usable makeup remover pads
• Exfoliating face brush
Material:
Clear PVC+ PU trim
Size:
17 x 22 x 7cm
Includes:
1 x 4pc Cosmetic Kit
(ELGTS2605-PINK)
12 Months
| Model # | ELGTS2605-PINK |
| Barcode # | 9332117379580 |
| Brand | ELLE |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002618000m3 |
| Type | Make-Up Case |
