4pc Elle Travel Essentials Kit w/ Clear Cosmetic Case 17x22cm Pink
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
4pc Elle Travel Essentials Kit w/ Clear Cosmetic Case 17x22cm Pink
4 pcs Travel Kit - Introducing ELLE’s latest beauty collection, this travel essential set is an ideal gift for any travel lover. It includes the following:
• Soft hair turban
• Silicon body brush
• 2 travel bottles
Material:
Clear PVC+ PU trim
Size:
17 x 22 x 7cm
Includes:
1 x 4pc Travel Kit
(ELGTS2607-PINK)
12 Months
| Model # | ELGTS2607-PINK |
| Barcode # | 9332117379610 |
| Brand | ELLE |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.002618000m3 |
| Type | Make-Up Bag |
