500pc Ravensburger New York Postcard Jigsaw Puzzle
or 4 payments of $11.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
500pc Ravensburger New York Postcard Jigsaw Puzzle
Ravensburger's New York Postcard 500pc puzzle is perfect for adults looking to piece together iconic cityscapes and landmarks. With high-quality pieces, this puzzle offers a challenging and rewarding experience for puzzle enthusiasts.
Key Features:
- High-quality pieces
- Challenging and rewarding experience
- Iconic cityscapes and landmarks
Dimensions Approx:
Size: 49 x 36 cm
Box Size: 34 x 23 x 4 cm
Includes:
1 x 500pc Ravensburger New York Postcard Jigsaw Puzzle
(RB00368-7)
Standard Consumer Warranty
| Model # | RB00368-7 |
| Barcode # | 4005555003687 |
| Brand | RAVENSBURGER |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.002521000m3 |
| Type | Jigsaw |
