5PK Companion 750ml Ice Travel Cooler Brick Large 21x13cm - Blue
or 4 payments of $10.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
5PK Companion 750ml Ice Travel Cooler Brick Large 21x13cm - Blue
The slim design of this ice brick maximises cooler space while keeping your contents cold. Features: Capacity: 750ml Dimensions: 21 x 13 x 1.5 cm
Includes:
5 x Ice Bricks
(10000099_5PK)
12 Months
| Model # | 10000099 |
| Barcode # | 9320531080342 |
| Brand | COMPANION |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.016800000m3 |
| Type | Ice Pack |
