Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
ProsKit 6" Adjust Wrench
-
Drop forged
-
Chrome vanadium steel
-
Precision hardened steel
-
Insulated soft grips
-
Jaw adjusts to accommodate various sizes of bolts, nuts and pipes
-
Medium Size: 6" (150mm)
(AW6)
| Model # | AW6 |
| Barcode # | 4710810381324 |
| Brand | PROSKIT |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000342000m3 |
| Type | Wrench Set |
