16PK Dove 135g Beauty Cream Soap Bar w/ Cucumber & Green Tea Scent Refreshing
or 4 payments of $11.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
16PK Dove 135g Beauty Cream Soap Bar w/ Cucumber & Green Tea Scent Refreshing
Infused with cucumber and green tea scent, the Dove Beauty Cream Bar refreshes and nourishes your skin while cleansing gently.
Formulated with ¼ moisturising cream, it leaves skin soft, smooth, and revitalized with every wash.
Features:
135g Dove Beauty Cream Bar for daily cleansing
Infused with refreshing cucumber and green tea fragrance
Contains ¼ moisturizing cream to nourish and hydrate skin
Gentle formula suitable for everyday use
Leaves skin soft, smooth, and revitalized
Dermatologically tested for all skin types
Weight: 135 g
Includes:
16 x Soaps
Please note: Packaging may vary.
(68898241_16PK)
12 Months
| Model # | 68898241 |
| Barcode # | 8717163989876 |
| Brand | DOVE |
| Shipping Weight | 2.3200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.720m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.003024000m3 |
| Type | Deodorant Soap |
