6PK Companion 150ml Ice Travel Cooler Brick Slim Small 16x12cm - Blue
or 4 payments of $8.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Companion 150ml Ice Travel Cooler Brick Slim Small 16x12cm - Blue
This slim ice brick is designed to fit neatly in your cooler, keeping your food cold for longer. Features: Capacity: 150ml Dimensions: 16 x 12 x 1.5 cm
Includes:
6 x Ice Bricks
(10000100_6PK)
12 Months
| Model # | 10000100 |
| Barcode # | 9320531080359 |
| Brand | COMPANION |
| Shipping Weight | 1.3800kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001728000m3 |
| Type | Ice Pack |
