6PK Filthy Sentiments A5 1 Star Rating 2020 Card w/ Envelope
or 4 payments of $7.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Filthy Sentiments A5 1 Star Rating 2020 Card w/ Envelope
The Filthy Sentiments A5 1 Star Rating 2020 Card with Envelope is a humorous and cheeky greeting card perfect for sending to friends or family members with a sense of humor. The card features a playful design with a one-star rating and a witty message that is sure to put a smile on the recipient's face. This high-quality card is A5 in size and comes with a matching envelope for easy mailing. Whether you want to send birthday wishes, congratulations, or just a simple hello, this card is the perfect way to add a little humor to any occasion.Includes:
6 x Cards
(FS1161_6PK)
Standard Consumer Warranty
6 x Cards
| Model # | FS1161 |
| Barcode # | 5060522346449 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.440m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.003168000m3 |
| Type | Greeting Card |
