6PK Filthy Sentiments A5 Netflix & Isolate Card w/ Envelope
or 4 payments of $7.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Filthy Sentiments A5 Netflix & Isolate Card w/ Envelope
The Filthy Sentiments A5 Netflix & Isolate Card with Envelope is the perfect way to send some laughter and humor to your loved ones during these isolating times. This card features a cheeky and light-hearted design, guaranteed to bring a smile to anyone's face. Measuring A5 in size, it is easy to write a heartfelt message to accompany the witty design. The card comes with a matching envelope for easy postage. Whether you're missing a friend or family member, this card is a fun and thoughtful way to let them know you're thinking of them. Brighten someone's day with this hilarious and relatable card.Includes:
6 x Cards
(FS1094_6PK)
Standard Consumer Warranty
6 x Cards
| Model # | FS1094 |
| Barcode # | 5060522346371 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.440m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.003168000m3 |
| Type | Greeting Card |
