6PK Filthy Sentiments A5 Tiger King Social Distancing Birthday Card w/ Envelope
or 4 payments of $7.50 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Filthy Sentiments A5 Tiger King Social Distancing Birthday Card w/ Envelope
Celebrate a wild and quirky birthday with the Filthy Sentiments A5 Tiger King Social Distancing Birthday Card. This card features a playful design inspired by the hit Netflix series Tiger King, perfect for fans of the show. With a humorous message about social distancing and staying safe during these uncertain times, this card is sure to bring a smile to the recipient's face. The A5 size makes it easy to display, and it comes with a matching envelope for easy gifting. Give the gift of laughter and joy with this unique and memorable birthday card.Includes:
6 x Cards
(FS1139_6PK)
Standard Consumer Warranty
6 x Cards
| Model # | FS1139 |
| Barcode # | 5060522346173 |
| Brand | FILTHY SENTIMENTS |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.440m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.003168000m3 |
| Type | Greeting Card |
