6PK Jasart A4 Academy Display Book Art Protector - 40 Pockets
or 4 payments of $17.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6 x Jasart A4 Academy Display Book Art Protector - 40 Pockets Academy Display Books.
Features:
- Durable, thick polypropylene covers to prevent damage.
- Acid-free materials to protect photographs, documents, and artworks.
- Clear front pocket for customization and identification.
Dimensions Approx:
50 x 30 x 5 cm (Packaging)
Includes:
6 x Jasart A4 Academy Display Book Art Protector - 40 Pockets
(JA-0038080_6PK)
Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9311960038080 |
| Brand | JASART |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
| Type | Display Book |
