6PK Lemon & Lime Pop-Up Lid Pantry Container Rectangle 1.75L 14x10x18.5cm
or 4 payments of $16.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK Lemon & Lime Pop-Up Lid Pantry Container Rectangle 1.75L 14x10x18.5cm
Keep your food fresh with our Lemon & Lime 1.75 Litre Pop Up Pantry Containers. Featuring a unique pop-up lid for easy, one-handed opening, these containers are BPA-free, food-safe, and designed to keep your pantry organised and your food sealed tight.Includes:
6 x Pantry Containers
(44718_6PK)
12 Months
| Model # | 44718 |
| Barcode # | 9340957144718 |
| Brand | LEMON AND LIME |
| Shipping Weight | 1.9800kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.015540000m3 |
| Type | Food Container |
