6PK St Ives 200ml Renewing Collagen & Elastin Body Lotion
or 4 payments of $7.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6PK St Ives 200ml Renewing Collagen & Elastin Body Lotion
Discover the ultimate skin revitalization with St. Ives Body Lotion.
Infused with collagen and elastin, this formula works to firm and tighten your skin, promoting a youthful radiance.
It also delivers intense hydration and nourishment, leaving your skin soft and smooth.
Bid farewell to dryness and embrace a glowing complexion.
Features:
- Tones and firms skin for a youthful look
- Moisturizes and nourishes for long-lasting softness
- Enhances skin elasticity and minimizes pores
- Fast-absorbing formula for a non-greasy feel
Includes:
6 x St Ives 200ml Renewing Collagen & Elastin Body Lotions
Please Note: Packaging may vary
(67948847_6PK)
12 Months
| Model # | 67948847 |
| Barcode # | 7506306218161 |
| Brand | ST IVES |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004800000m3 |
| Type | Body Lotion |
