6pc LVD Birds Colour Ceramic Figurine Set Home/Garden Decor Small
or 4 payments of $9.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6pc LVD Birds Colour Ceramic Figurine Set Home/Garden Decor Small
Brighten up your store's home decor collection with the Birds Colour Sml S/6 set. This charming ensemble features six ceramic birds, each one meticulously crafted and boasting an array of delightful, vivid colours. At approximately 5.5x3.5x5cm each, these petite avian accents are perfect for adding a touch of whimsy to any space, encouraging customers to bring a hint of nature's beauty into their homes.
Material: Ceramic
Size Approx: 5.5x3.5x5cm each approx
Includes:
1 x 6pc Figurine
(LD4422-1)
12 Months
| Model # | LD4422-1 |
| Barcode # | 9352166097044 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000833000m3 |
| Type | Figurine |
