6x 500pc Jasart Coloured Foam Shapes Art/Craft Decoration - Assorted
or 4 payments of $31.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
6 x 500pc Jasart Coloured Foam Shapes Art/Craft Decoration - Assorted Add brightly coloured foam to your next project. Find endless creative uses for felt such as card making, scrapbooking or to embellish any project.
Features:
- Brightly coloured foam for vibrant projects.
- Versatile felt suitable for card making and scrapbooking.
- Ideal for embellishing various creative projects.
Dimensions Approx:
50 x 30 x 5 cm (Packaging)
Includes:
6 x 500pc Jasart Coloured Foam Shapes Art/Craft Decoration - Assorted
(JA-0324570_6PK)
Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9311960324572 |
| Brand | JASART |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
| Type | Foam |
