8PK LVD Metal Rabbit Sculpture Home/Office Decor 6.35cm Rustic White
or 4 payments of $18.00 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8PK LVD Metal Rabbit Sculpture Home/Office Decor 6.35cm Rustic White
Who doesn't love bunnies? Our Rust Decor Rabbit is one of the sweetest little animals we've seen. Its diminutive size, at just over 2 inches, makes it perfect for sitting in a flower pot or displaying on a shelf along with other items in a prized collection.
Material:Metal
Features:
- Diminutive size of just over 2 inches, ideal for small displays.
- Perfect for sitting in flower pots or on shelves.
- Made from durable metal material.
Dimensions Approx:
6.35 x 3.81 x 6.35CM
Includes:
8 x LVD Metal Rabbit Sculpture Home/Office Decor 6.35cm Rustic White
(U1442RW-8_8PK)
Standard Consumer Warranty
| Model # | U1442RW-8 |
| Barcode # | 9352166002710 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.001920000m3 |
| Type | Sculpture |
