8PK LVD Soap Teacher Decorative Keepsake Gift With Box
or 4 payments of $19.25 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
8 x LVD Soap Teacher Decorative Keepsake Gift With Box
Celebrate the educators in your life with the Soap Teacher, a thoughtful and practical gift designed specifically for teachers. This French Style Triple Milled fragranced soap is Australian made and comes elegantly packaged in a cardboard box featuring vibrant designs, measuring 9x6x4 cm. Its high-quality materials and appealing presentation make it an excellent choice for customers seeking a special way to show appreciation for their favourite teachers.
Key Features
Materials
Soap, Cardboard
Dimensions Approx.
9x6x4cm
Includes
8 x LVD Soap Teacher Decorative Keepsake Gift With Box
(SP127-8_8PK)
12 Month Standard Consumer Warranty
| Barcode # | 9352166073239 |
| Brand | LVD |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.001728000m3 |
| Type | Soap Bar |
