Rubies Subzero Mortal Kombat Mens Costume Size STD
or 4 payments of $18.75 with
Learn more
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other KG Electronic Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Rubies Subzero Mortal Kombat Mens Costume Size STD
Transform yourself from your human form to that of Sub-Zero, the terrifying Mortal Kombat Ninja descended from the Cryomancers, able to harness the power of ice in all its forms. Are you ready to take on Scorpion?
Specifications
Printed Jumpsuit with attached Tabard
Moulded Armour Pieces
Character Mask
Belt
(880287STD)
Standard Consumer Warranty
| Model # | 880287STD |
| Barcode # | 0883028028702 |
| Brand | DISNEY |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
